Logo O NÁS NABÍZÍME PŮJČOVNA REFERENCE KONTAKTY POPTÁVKA
EMPL.cz EMPL.cz EMPL.cz EMPL.cz EMPL.cz

Reference

Společnost EMPL - LIBEREC mohu vřele doporučit pro jejich profesionální přístup a kvalitní odvedenou práci. Sádrokartonové konstrukce a finální podoba omítky na našem RD jsou tou nejlepší vizitkou pro tuto společnost a její zaměstannce.

Jína Petr - zateplení a fasáda RD, SDK vnitřní prostory

 

Se službami stavební společnosti EMPL - LIBEREC spol. s r.o. jsem velmi spokojen. Zejména s přístupem k zákazníkovi a důrazem na kvalitu odvedené práce. Velmi si cením i kvalitní poradenské služby, kterou firma poskytuje v rámci konkrétních požadavků zákazníka.

Ing. Josef Vozka - stavba RD

 

Naše firma AP METAL s.r.o. spolupracuje na úrovni realizace sádrokartonů s firmou EMPL již mnoho let. V naší spolupráci vysoce ceníme kvalitu provedené práce ,dodržování termínů a vstřícné jednání vedoucích pracovníků, kteří s naší firmou konzultují problematiku zakázek a jejich zdárné provedení.

Petr Antes - jednatel AP METAL

 

Od známých jsem dostal kontakt na Vaši firmu ohledně postavení rodinného domku. Teď, asi rok potom co jste nám domek předali, musím říci, že to byla dorbá volba. Na našem domku se neobjevují žádné závady, všechno funguje tak, jak má. Během stavby se sice objevily různé problémy, ale vždy jste je ale ochotně řešili, to je podle mě nejdůležitější.

Dušan Birka - nízkoenergetický RD